вівторок, 3 листопада 2020 р.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

З 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного Місячника шкільних бібліотек в Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №29 з поглибленим вивченням іноземних мов тривав Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек за окремо складеним тематичним планом.

Цьогорічний Всеукраїнський місячник відбувався під гаслом: «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів.» Головна його мета – привернення уваги до екологічних проблем і активізації роботи бібліотеки з екологічної просвіти підростаючого покоління спільно з учасниками освітнього простору. Піклуючись про природу, ми дбаємо про себе, про своє здоров’я, про свою красу.

  • «Мандрівка в дивосвіт природи» - таку книжкову виставку організовано в читальній залі шкільної бібліотеки.


  • Для учнів 4-А класу (класовод: Золота Ю. В.), завідувачкою бібліотеки Драч І. І. підготовлено та проведено екологічну віртуальну подорож: «Ми всі господарі природи, тож бережімо її вроду». 

                           
          
Пізнавальну, захопливу подорож супроводжувала презентація


  • Турбота про природу повинна бути закладена у свідомості суспільства, тому вже з ранніх років дуже важливо виховувати дітей в цьому напрямку. Класоводи всієї початкової школи разом із своїми вихованцями долучились до конкурсу малюнків, запропонованого бібліотекою: «Природа очима дітей».




  • Віртуальну фотогалерею: «У світі дивовижної природи» створили здобувачі освіти старших класів (класовод: Іваницька Л. Я). 

  • Червона книга України звертається до нас, щоб захистити всіх тих, хто живе поруч із людиною на цій Землі. Бесідою: «За сторінками Червоної книги» із учнями групи продовженого дня розмову вела Драч І. І. Презентацію дивитися тут  
                 


  • Питання охорони довкілля на даний час є особливо актуальним для всіх, тому що від цього залежить здоров’я та комфортне проживання кожного з нас. Саме із цією метою в школі було організовано День екологічної культури: «Людина і природа: правила гри». Учні малювали плакати, створювали власні газети, де аналізували корінні зміни в природі під впливом діяльності людини.   


  • Спільно із вчителями Іваницькою Л. Я. та Корчевською І. Я. було проведено анкетування учнів 5 – 9 класів на тему: «Довкілля і я» за такими питаннями:

        1. Що ти зробив і що міг зробити корисного для захисту природи?

        2. Який свій вчинок ти вважаєш найгіршим у ставленні до природи?

        3. Що, на твою думку,  люди могли б зробити корисного для охорони навколишнього середовища?

    Аналіз анкетування об’єднав думки та висновки дітей: якщо  людство хоче жити на нашій планеті, йому потрібно об’єднати зусилля в боротьбі за чисте довкілля.












0 коментарі:

Дописати коментар