Про бібліотеку

Бібліотека у фактах та цифрах

Вперше загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Тернополя зустріла своїх учнів 5 вересня 1993 року. Тоді ж гостинно відкрила свої двері для читачів і бібліотека. З 1993 року бібліотеку очолює провідний бібліотекар, завідувачка, людина залюблена у свою справу – Драч Ірена Іванівна, стаж роботи якої – 40 років.

Загальна площа бібліотеки – 79 кв. м, де абонемент поєднаний із читальною залою на 8 місць. Підручники зберігаються в окремому приміщенні площею – 39 кв. м. Станом на вересень 2020 року бібліотечний фонд складають 7 210 примірників художньої літератури та 20 392 - підручники. Шкільна бібліотека обслуговує - 960 користувачів; З них: 884 - учні; 64 – вчителі; 12 – інші.

Яка робота ведеться у бібліотеці?

Проглянути короткий звіт у формі презентації про проведену роботу у бібліотеці за останні 5 років (2015-2019) Ви зможете тут.


У конкурсній роботі "Виховання та розвиток інтересу до читання як одне із завдань шкільної бібліотеки у процесі формування якісного освітнього середовища", підготовленої бібліотекарем Драч І. І. у номінації "Бібліотека – територія читання" Ви маєте змогу ознайомитися із роботою шкільної бібліотеки більш детально. Зокрема, Ви дізнаєтеся про організацію діяльності бібліотеки в умовах сьогодення та сучасні підходи до формування "території читання" у навчальному закладі. У цій конкурсній роботі Ви також можете знайти гіперпосилання на різноманітні матеріали такі як звіти, сценарії до святкових дійств та презентації, які можуть стати Вам у пригоді, якщо ви теж бібліотекар, вчитель або Вас просто цікавить дана тема.

Світлини з життя шкільної бібліотеки

«Книги – дивовижний сад, де кожен збирає плоди на свій смак». Театралізоване дійство. Літературне ревю: «Квітуче слово поезії в прозі Ольги Кобилянської». Літературне ревю: «Квітуче слово поезії в прозі Ольги Кобилянської» «Ці милі, добрі книги». Свято зустрічі в бібліотеці з учнями 1–х класів «Диво, ім'я якому книга». Усний журнал. «Диво, ім'я якому книга». Усний журнал. Посвята в читачі «Хто читає – той все знає». Посвята в читачі «Хто читає – той все знає». Літературно-музичне дійство: «Бібліотека – добрий чарівник». Акція «Подаруй книгу шкільній бібліотеці». Акція «Подаруй книгу шкільній бібліотеці». Шевченківські дні у бібліотеці. День бібліотворчості: «Читаємо, малюємо, граємось». Перший етап (шкільний) Всеукраїнського конкурсу «Бібліоманія - 2020». Перший етап (шкільний) Всеукраїнського конкурсу «Бібліоманія - 2020». > <